Wyniki konkursu na najsmaczniejszą flagę świata

Brawo! Brawo! Oto mamy zwycięzców konkursu geograficzno-kulinarnego na najsmaczniejszą flagę świata!

Nasi wspaniali uczniowie piekli, gotowali, układali kompozycje z owoców, warzyw i przypraw, aby w pięknym stylu wziąć udział w konkursie organizowanym przez samorząd uczniowski. Efekty ich wspaniałej pracy możemy obejrzeć na stronie naszej szkoły. Naprawdę warto, ponieważ wszystkie flagi są smaczne, śliczne i baaardzo pomysłowe.

Jury miało bardzo trudny wybór, ale kompromis w końcu został osiągnięty. Przyznano trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych oraz miejsca drugie i trzecie. Wzięto pod uwagę zgodność prezentowanej flagi z oryginałem, estetykę pracy, stopień zaangażowania, pomysł, trudność wykonania i efekt końcowy.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce w kategorii klas I-III

Nikola Bubel za flagę Syrii

II miejsce w kategorii klas I-III

Lena Mielczarek za flagę Kongo, Wioletta Sobiech za flagę Nigerii

III miejsce w kategorii klas I-III

Lena Mielczarek za flagi Japonii i Gruzji, Aleksandra Płatkowska za flagę Gruzji, Nikola Bubel za flagę Litwy, Sylwester Sobiech za flagę Beninu

 

 

I miejsce w kategorii klas IV-VI

Martyna Wolińska za flagę Francji

II miejsce w kategorii klas IV-VI

Szymon Zalewski za flagę Polski, Oliwia Szymańska za flagę Grecji, Natalia Biernat za flagę Włoch, Julia Biernat za flagę Seszeli, Alicja Mroczek za flagę Kazachstanu, Zuzanna Rucińska za flagę Fryzji, Jakub Płatkowski za flagę Irlandii

III miejsce w kategorii klas IV-VI

Zuzanna Chodowska za flagę Włoch, Alicja Sobiech za flagę Polski, Dawid Kurkus za flagę Turcji, Amelia Kocak za flagi ZEA i Beninu, Oliwia Szymańska za flagę Włoch, Oliwia Domańska za flagę Chin

I miejsce w kategorii klas VII-VIII

Aleksy Domański za flagę Kamerunu

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach będą mogli odebrać dyplomy i nagrody w szkole po zakończeniu nauki zdalnej lub na koniec roku szkolnego.

« z 2 »