Konkurs kolęd

Ależ ten czas szybko leci! Dopiero co narzekaliśmy, że jeszcze tyle długich dni do świąt i nie mogliśmy się ich doczekać, a tu już ostatni tydzień przedświątecznej nauki!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 22 grudnia w naszej szkole wszyscy uczniowie pod okiem swoich wychowawców wzięli udział w widowiskowym konkursie kolęd. Był to konkurs międzyklasowy, dla wszystkich dzieciaków – także z przedszkola i zerówki. Śpiewano kolędy i pastorałki, pieśni stare i nowe, po polsku i po angielsku. Były przebrania, układy choreograficzne i najprawdziwszy (no, prawie) śnieg. Aż zachciało się usiąść do wigilijnego stołu.

Na koniec rozdano nagrody, w tym także za najpiękniejszą kartkę pocztową zaprojektowaną przez ucznia. I znów byliśmy najlepsi w całej gminie!

Teraz pozostaje tylko życzyć wszystkim wesołych świąt!