Gminny Dzień Edukacji Narodowej

11 października w naszej szkole miały miejsce gminne obchody Dnia Nauczyciela. Zostali na nie zaproszeni wszyscy pracownicy szkół gminy Kotuń, także pracownicy emerytowani, a szczególnymi gośćmi byli wójt gminy pan Grzegorz Góral, radni gminni, przedstawiciele instytucji działających na jej terenie i proboszcz parafii w Oleksinie ksiądz Andrzej Witkowski.

Na uroczystości wybranym pracownikom placówek oświatowych zostały przyznane nagrody wójta gminy. Po wręczeniu nagród i po licznych przemówieniach zebrani mieli przyjemność obejrzeć część artystyczną, przygotowaną przez uczniów z klas II, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej, pod czujnym okiem pani Renaty Harasim, pani Małgorzaty Jastrzębskiej i pana Dominika Czernelewskiego.

Obchody zakończyły się uroczystym obiadem w Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach.

 

« z 3 »