,,Dzień Babci i Dziadka”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Publicznym Przedszkolu w Bojmiu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 29 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. W świetlicy wiejskiej w Bojmiu, pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze, tańce i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.