DZIEŃ PIŻAMY

W piątek 03 grudnia 2021r. odbył się w naszej szkole DZIEŃ PIŻAMY.

Przypomnijmy…. Włączyliśmy się w akcję charytatywną Fundacji „ Gdy Liczy się Czas” ( jest to fundacja założona przez rodziców dzieci chorych onkologicznie). W ten sposób mogliśmy utożsamić się z dziećmi chorymi na raka, które na co dzień ubrane są w piżamy, oraz wesprzeć ich leczenie i rehabilitację poprzez zbiórkę pieniążków.

Akcja przerosła nasze oczekiwania. Wszyscy uczniowie, oraz pracownicy szkoły tego dnia wyjęli swoje piżamy, bambosze, ciepłe skarpety i szlafroki. Ach, było po prostu CUDOWNIE!

Odbył się konkurs piżamowy, w który dał nam wiele śmiechu i radości. Następnie, po konkursie przenieśliśmy się na korytarz szkolny, gdzie odbył się kiermasz zabawek i ciast zrobionych przez rodziców. Wszystko sprzedało się błyskawicznie!

Oficjalnie ogłaszamy, że nasza szkoła, tylko tego dnia uzbierała 1733,03 zł.

Wszystkim baaaaaardzo podobał się ten nietypowy dzień, który mamy nadzieję, iż będzie powtarzany rokrocznie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W TĘ SZLACHETNĄ AKCJĘ!

 

« z 2 »