THE VOICE OF BOJMIE

W piątek 4 marca w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja muzycznego konkursu „The Voice of Bojmie”. Pełni zapału (choć czasem też stremowani) młodzi ludzie śpiewali piosenki w językach angielskim i niemieckim pod czujnym okiem nauczycielek języków obcych: pani Doroty Glinki i pani Marleny Brzezik oraz nauczycielki muzyki pani Małgorzaty Jastrzębskiej.

Konkurs wypadł bardzo ciekawie, choć mikrofony usiłowały za wszelką cenę popsuć wszystkim humory. Brały w nim udział dzieci z różnych klas, ale też przedszkolaki i zerówka. Wszyscy zaprezentowali się świetnie, dlatego trudno było wyłonić zwycięzców. Okazało się, że śpiewanie w języku obcym jest dla wszystkich, więc każdy może go spróbować.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku w konkursie weźmie udział jeszcze więcej dzieciaków.