“Telefonowy Bieg po Zdrowie”
W dniu 4 maja w naszej szkole odbył się “Telefonowy Bieg po Zdrowie” pod hasłem “Zbierz energię, pozbądź się starego
Read More

W dniu 4 maja w naszej szkole odbył się “Telefonowy Bieg po Zdrowie” pod hasłem “Zbierz energię, pozbądź się starego
Read MoreZapraszamy wszystkich miłośników gry w szachy do udziału w I Otwartych Mistrzostwach Powiatu Siedleckiego w Szachach, które odbędą się w
Read More6 i 7 maja 2026 r. w Wydziale MSCDN w Siedlcach odbył się XI Turniej Szachowy dla uczniów klas II
Read More