Aktualności

Nasze pierwsze „prawo jazdy”

We wtorek 23 czerwca w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Przeprowadził go pan Karol Pieńkowski wraz z przedstawicielami policji. Najpierw uczniowie klas IV i V napisali część teoretyczną, a później większości z nich pozwolono przystąpić do części praktycznej, czyli do jazdy po placu. Każdy z uczniów był odpowiednio wyposażony w kask i sprawny rower, i każdy, kto podszedł do egzaminu na placu manewrowym doskonale go zdał. Teraz pozostaje tylko oczekiwać na wręczenie kart.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy, ciesząc się, że od tej pory mogą bezpiecznie poruszać się po publicznych drogach.