Wycieczka do Majalandu – pierwsza próba

Wycieczka do Majalandu – pierwsza próba

 

W czwartek 6 czerwca nasze dzieciaki wzięły udział w niecodziennej wycieczce do Majalandu. Niecodziennej, bo wyjątkowo krótkiej. Wszystko za sprawą awarii instalacji elektrycznej, jaka miała miejsce w wyżej wymienionym parku rozrywki. Dowiedzieliśmy się o niej dopiero po przyjeździe na miejsce i niestety nie mogliśmy się udać do żadnego innego obiektu rozrywkowego, gdyż kierowcy autokarów musieli zakończyć pracę o określonej wcześniej godzinie. Na szczęście kierownictwo parku obiecało zwrot kosztów wyjazdu, zaś dzieci ucieszyła wizyta w restauracji McDonald’s.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zdecydowaliśmy, że do Majalandu wrócimy za kilka dni. Dzieci się trochę dąsały, ale kiedy zrozumiały, że zyskały kolejny dzień bez zajęć edukacyjnych, ich humory znacznie się poprawiły.

W tej niecodziennej wyprawie brały udział dzieci od przedszkola, aż po klasę ósmą szkoły podstawowej podróżujące w trzech autokarach. Opiekowali się nimi wychowawcy klasowi oraz panie z przedszkola. Sam wyjazd był inicjatywą Rady Rodziców, którą poniosła jego koszty.